Braukšanas

  Instruktori


   Kategorijas: A   B   BE   C1   D1   C1E   D1E   C   D   CE   DE  

Pievienot atsauksmi  

    AutorizējiesAtsauksmi iespējams pievienot autorizējoties - ar socialo tīklu pasēm.


   Sastādīt atsauksmi


    Izvēlies instruktoru

Rīga 
 
Juris Dzenis    BMW 320 automātiskā k.  2013
B
  6
Instruktors: Juris Dzenis 
Auto: BMW 320 automātiskā k.  2013 
Auto VNZ: SL 19 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Ričards Rungainis  19.07.2020
TOP instruktors - profesionāls, iecietīgs, visu perfekti izskaidros, pastāstīs un iemācīs, kā rīkoties dažāda veida situācijās. Ar labu humora izjūtu, kas padara braukšanas nodarbības vēl labākas un bez stresa. Mācīšanās process pie Jura notiek mierīgi un bez stresa. Visu var sarunāt un par visu var vienoties. 100% iesaku.
Aelita Arnicane  17.10.2018
Juris ir instruktors, kurš kaislīgi mīl mašīnas, satiksmi un apmācības procesu. Jurim ir augsts sociālais intelekts- spēju saprasties ar jebkuru kursantu. Piemīt izcila pedagoga kvalitātes- pacietība, atbalsts, iedrošinājums, spēja tolerēt kursanta kļūdas. Katra nodarbības minūte ir pārdomāta un piepildīta ar saturu. Nenovilcina eksaminācijas procesu merkantilos nolūkos. Vienīgā problēma, ka pie Dzeņa k-ga ir ļoti grūti pierakstīties uz nodarbību, jo visi laiki ir aizņemti.
Laila  24.08.2014
Nu pilnīgi neko sliktu nevaru pateikt! Ļoti labs instruktors, kurš māk iemācīt pat no pilnīgas nulles! Superīgs sarunu biedrs un neapšaubāmi izcils profesionālis savā jomā. Noteikti rekomendēju!! Ātrāk bija pārliecināts par mani nekā es pati par sevi, tā kā nestiepj gumiju, lai tik vairāk nopelnītu! :)
Dāvis  27.11.2012
REKUMENDĒJU kā labāko pasniedzēju kādu jebkad saticis, Iemāca ļoti teicami vadīt auto, tiešām labs sarunu biedrs! Jautrs, ar humoru iemācīs nesēņot uz ceļa! NEKAD nenožēlosi ja mācīsies pie Viņa!
Eva  01.11.2012
Ļoti foršs instruktors. Iemācīja braukt dažādos laika apstākļos. Patīkams sarunu biedrs. Kā arī, no viņa pielīp BWM braukšanas sindroms.
Katrīna  15.12.2014
Ļoti foršs instruktors. Visu labi paskaidro un iemāca tā, ka tiesības nokārtoju ar pirmo reizi. Pozitīvi arī tas, ka ar viņu braukt nekad nav garlaicīgi.
Armands Jankovskis    Renault Laguna  2010
B
  21
Instruktors: Armands Jankovskis 
Auto: Renault Laguna  2010 
Auto VNZ: IR 19 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Evelina Vanaga  06.10.2020
Apmācība pie Armanda izraisa autovadīšanas atkarību. Iedots pamatīgs fundaments, uz kura būvēt personīgo pieredzi. Tehnisko iemaņu ierādīšana un spēja radīt ticību spēkiem šķietami bezcerīgās situācijās. Apbrīnojama pacietība un bezierunu gatavība desmitiem reižu veikt problemātiskos ceļa posmus. Armanda nodarbībām ir terapeitiska iedarbība. Brīvība. Jauns dzīves sākums - būt par sava ceļa pavēlnieku. Pateicība Armandam!
Laura Bajāre  12.06.2019
Tiesības man jau ir pusotru gadu un par to esmu pateicīga Armandam. Sirsnīgs, mierīgs un spēj izstāstīt sarežģītas lietas pavisam vienkārši. Nevienā brīdī nepacēla balsi un spēja paskaidrot arī pat desmit reizes, ja kaut kas nebija skaidrs. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un eksāmena instruktors pat izteica komplimentu par braukšanu. Paldies Armandam!
Liene Sebre  06.02.2019
Kad sākās mana sadarbība ar Armandu, manī bija panika sēdēt pie stūres un sajūta, ka braukt satiksmē nekad nevarēšu. Bet šis cilvēks tiešām spēj darīt savu darbu un sagatavot cilvēku, lai brauktu. Tas noteikti nav viegls uzdevums, bet acīm redzot profesionāļi to var :) P.S. novērtēju arī šī instruktora toleranci un patīkamo komunikāciju (bez vulgāriem jociņiem, bet ar cieņu pret sievieti) Paldies, Armandam!
Toms Meiers  03.04.2017
Esmu milzīgi pateicīgs Armandam par šo iespēju apgūt autovadīšanas mākslu pie Viņa. Armands ir ļoti zinošs, mierīgs un brīnumaini pacietīgs instruktors. Mācoties pie Viņa nesagaidīsiet ne lamāšanos, ne bļaušanu ne ko līdzīgu. Tas ko sajutīsiet būs ļoti pozitīva attieksme un liela motivācija lai sasniegtu kopīgo mērķi - kļūt par jauno šoferi. Mācības notiks raiti, bez liekas kavēšanās. Ļoti pacietīgi tiks paskaidrotas un izanalizētas visas kļūdas. Csdd ekāmenu noliku ar pirmo reizi. Iesaku!!
Inese  05.09.2016
Apbrīnojama pacietība un talants tikt galā ar "grūtiem" mācekļiem. Motivē darīt vairāk un atbalsta. Liela atsaucība, sarunājot braukšanas nodarbības derīgos laikos. Patika pozitīvā gaisotne - nekādas kliegšanas, nekādu sliktu vārdu, visu izskaidroja, atkārtoja, kamēr saproti. Braukšanas eksāmens nokārtots ar pirmo mēģinājumu! Noteikti iesaku Armandu kā instruktoru!
Andra  11.08.2016
Instruktoru man ieteica. Nenožēloju. Lai arī diezgan daudz reizes muļķīgas rīcības tika sagaidītas no manis, ne reizi nepacēla balsi, vienmēr izskaidroja kā konkrētajā situācijā jārikojas, kas jādara, utt. Tiesības kārtoju ilgi, bet tā galīgi nav instruktora vaina, bet gan pašas, jo viena lieta ir tā, ko un kā iemāca, otra - kā topošais vadītājs rīkojas un jūtas ceļu satiksmē.
Alise  11.07.2016
Instruktoru izveeleejos peec labajaam atsauksmeem un jau no pirmaas reizes to nenozheeloju. Saaku braukt bez jebkaadaam iemanjaam un jau nedaudz vairaak kaa peec 4 meeneshiem noliku braukshanas eksaamenu ar pirmo reizi. Ar instruktoru Armandu jutos droshi uz celja jau no paha saakuma, kaa arii nevajadzeeja uztraukties par to, vai instruktors nesaaks kliegt, jo Armands ir ljoti pacietiigs un mieriigi uztver nepareizu riiciibu.
Inga  30.05.2016
Autoskolu "Vanags" izvēlējos tieši instruktora Armanda dēļ. Par viņu biju saņēmusi ļoti labas atsauksmes no vairākiem cilvēkiem. Man, mācoties braukt, būtiski bija, lai instruktors būtu mierīgs, pacietīgs un zinošs – Armands tāds patiešām ir. Armands katram braucējam spēj atrast individuālu pieeju un iedziļināties. Šo instruktoru noteikti iesaku!
Elita  27.03.2016
Instruktors labi iemāca braukt! Pirmā nodarbībā lika uzreiz braukt pa pilsētu (bremzēju es tad strauji, uzsāku tizli, pati slapja un vēl instruktors teica, ka ar manu bremzēšanu es vņam krūšu kurvi izlauzīšu). Metodes viņam labas. Salīdzinājumi arī! Ticības spēks, ka es nolikšu no pimās reizes, bija uz 2%, bet es noliku, kas nozīmē, ka es tik tiešām izvēlējos pareizo instrukoru, kas patāsta daudzas njuanses, kuras ļauj nolikt eksāmenu bez problēmām. Un kas arī nav mazsvarīgi - ar viņu ir interes
Jana  23.03.2016
Ļoti saprotošs un jauks instruktors. Tieši Armands man iemācīja braukt droši, pareizi un pārliecināti,kas,manuprāt, ir pats galvenais mums kā jaunajiem šoferīšiem. :)
Anete  11.11.2015
Ļoti jauks instruktors visu, ļoti labi izskaidro visu, ko nesaproti, uzzīmē parāda. Noteikti iesaku. :)
Pirms 4 gadiem  14.06.2015
Viennozīmīgi šo instruktoru varu ieteikt kā labāko, viss notiek bez stresa, bļaušanas, ļoti iedrošināja!
Roberts  17.02.2015
Esmu gājis pie 3 instruktoriem. Armands bija noteikti labākais - visu mierīgi pastāstīja un sagatavoja braukšanai gan autoskolas, gan CSDD eksāmeniem (kur teica, ka esmu labi sagatavots), kā arī praktiskajai braukšanai ikdienā. Abus eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Mašīna ir labā kārtībā un tikšanās vieta ir ļoti ērta.
M  06.02.2015
No visas sirds iesaku izvēlēties Armandu kā savu instruktoru !! Ļoti cilvēcīgs, labsirdīgs un ar foršu humora izjūtu apveltīts cilvēks ! Tiešām žēl beigt braukšanas apmācību. Ne velk garumā, ne kāš naudu, bet gan tieši motivē un mudina doties uz eksāmeniem !
Sanita Segliņa  10.01.2015
Vislabākās atsauksmes! Mācījos 2005.gadā. Par labu auto vadīšanas prasmi un iedrošinājumu, paldies tieši Armandam!
Anete Magdalēna  21.12.2014
Pirmkārt, - ļoti foršs, saprotošs cilvēks. Neviena nodarbība nebija pa lieko, viss tika izskaidrots (dažreiz pat vairākas reizes un bez dusmām, jo esmu no cilvēkiem kam šad tad šis tas lēni pielec). Vārdu sakot - sava amata pratējs. Ļoti priecājos, ka mācijos tieši pie Armanda.
Ērika  09.10.2014
Ļoti labs instruktors. Nekad nepaceļ balsi, mierīgi visu paskaidro. Nevelk garumā gan sākot apmācību, gan beidzot. Ja cilvēks ir iemācījies braukt, tad laiž uz eksāmenu. Eksāmenu ar pirmo reizi nokārtoju.
Jānis  12.09.2013
Tiešām labs instruktors, ļoti saprotošs, neliek lieki braukt, ja braucējs ir gatavs eksāmenam.
Ligita Rutkovska  11.09.2013
Pie Armanda mācījos braukt pirms 16 gadiem! Vienkārši izcili, visi eksāmeni ar pirmo reizi! Profesionāla pieeja!
Romāns Kirulis  12.03.2013
Sveiki!Esmu profesionāls autovadītājs un nodevu savu dēlu apmācībā pie Armanda.Rezultāts-nolika gan skolas eksāmenu gan CSDD eksāmenu ar pirmo reizi.Par abiem ieguvām pozitīvu rezultātu:)))
Ruta  12.02.2013
tas bija mans vislabakais lemums,kad izlemu macities braukt pie Armanda. Loti labsirdiigs un patikams cilveks.
Jānis Korps    VW Golf 7  2014
B
  12
Instruktors: Jānis Korps 
Auto: VW Golf 7  2014 
Auto VNZ: MA7933 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Diana Ivanajeva  25.11.2020
Jānis ir fantastisks instruktors. Sāku mācīties pie viņa braukt no nulles un ar Jāņa palīdzību diezgan ātri visu apguvu. Arī mana mamma mācijās tieši pie viņa. Man ļoti svarīgi bija tas, ka instruktors nepacēla balsi un mierīgi, saprotami visu izskaidroja, pārliecinājās vai viss saprasts un, protams, atmosfēra braucot vienmēr bija patīkama un bija prieks ierasties uz braukšanu. Iesaku izvēlēties Jāni K. !
Daniela Dūmiņa  05.11.2020
Ļoti zinošs, atsaucīgs instruktors. Labu braukšanas pamatu licējs. Optimisms , miers , nepieciešamajos gadījumos arī stingrība , humors- viss harmonijā pieder instruktoram Jānim.
Jānis Ceimers  05.10.2020
Instruktors, kuram ir sava strādāšanas sistēma, stundu braukšanas vietas ir saplānotas, kur katru reizi notiks braukšana, skaidri izskaidro pieļautās kļūdas un ir ļoti pacietīgs, mierīgs, un sabiedrisks.
Mikus Straumens  26.02.2020
Iesaku mācīties braukt pie Jāņa - nesatricināms miers, optimisms un dzirkstoša humora izjūta. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo piegājienu.
sandis Ratnieks  17.12.2019
Ārkārtīgi milzīgs prieks mācīties pie Jāņa! Man bija ļoti svarīgi, lai instruktors nepaceltu balsi, un kā jau citi pieminēja, nekad neesmu saņēmis nevienu pārmetumu, katru kļūdu izskaidroja mierīgi un ar lielu smaidu uz sejas!!! Jānis pārliecināsies, ka jums pielec. Jāpiemin, ka katru reizi tiek braukts cits maršruts, jo ne visi tā dara! Jau no pirmās nodarbības izskaidro turpmāko mācību plānu un ko sagaidīt. Ļoti GODĪGS instruktors, kurš virvi nestiep garumā. Tiesības noliku ar pirmo reizi!
Inese Ivanova  05.01.2019
Ļoti labs instruktors, noteikti iesaku arī citiem! Visu mierīgi paskaidro un iemāca. Nodarbības nekad netika kavētas un laiks atvēlēts tikai macībām. Instruktors ar ilgu gadu pieredzi. Tiešām varu teikt tikai pašu labāko!!! Lai veicas ari turpmāk!
Diāna Granta  02.12.2018
Jānis ir lielisks instruktors un brīnišķīgs cilvēks! Mācījos no nulles un sākumā negāja viegli, bet ne reizi nedzirdēju nevienu sev adresētu pārmetumu. Jānim ir bezgalīga pacietība un nesatricināms miers - viņš nekad nepaceļ balsi (kas man bija ārkārtīgi svarīgi) un atkal un atkal mierīgi visu skaidro. Jānis ir arī ārkārtīgi interesants cilvēks un sarunu biedrs, un turklāt lieliski dzied! CSDD eksāmenu nokārtoju pārliecinoši un bez kļūdām, par ko paldies J.Korpam!
Artis Niedra  07.10.2015
Visiem iesaku šo instruktoru. jau mēnesi tiesības kabatā.Tikmēr mans čoms ar kuru uzsākām kursus vienlaicīgi vel aizvien cīnās pie cita instruktora. Jānis iemācīs pat cilvēku kuram nav lemts vadīt auto.
Edijs  15.06.2015
29os gados nebiju braucis ar masinu, saprasana bija 0 limeni. Iemacijos loti atri, jo Janis visu pareizi izstastija, iemacija un galvenais parliecinaja, ka iemacities var braukt jebkurs. Labakais instruktors viennozimigi. Iesaku.
Līga  31.03.2015
Ir jau pagajushi paris gadi, bet instruktoru kursh man palidzeja nolikt csdd eksamenu ar pirmo reizi. Visiem iesaku!!! :))
Roberts  11.12.2014
Ļoti labs instruktors, tiešām iesaku!! Visu labi izskaidro,iemāca un nav no tiem instruktoriem, kas kliegs virsū ja kaut ko nepareizu izdarīsiet. Nokārtoju eksāmenu ar pirmo. Paldies Jāni!
Armands  07.12.2014
" Darba uguntiņu " Jānim neatņemt ! Ko varu teikt - pozitīvi lādēts !!! Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies Jāni !!! !!! !!!
Agris Mazurēvičs    VW Golf 7  2013
B
  19
Instruktors: Agris Mazurēvičs 
Auto: VW Golf 7  2013 
Auto VNZ: AJ 19 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Krista Biapharma  24.09.2020
arī man vilka garumā ar dokumentu parakstīšanu. Pec 20 reizem vel nebiju nevienu reizi izbraukusi eksàmenà nepieciešamos rajonus , figuras vai parkošanos. Reixi vai divas nedēļā tikai braucām pa šoseju, nekā mācījāmies eksāmenā nepieciešo. Figūras vispar nevienu reizi. Pargaju pie cita instruktora.
Imants Borodkins  02.05.2019
Paldies par lielisku mācību procesu un pieredzi. Zinošs un pretimnākošs instruktors, kam vienmēr ir ko pateikt un paskaidrot, un tieši vajadzīgajā intensitātē. Katra nodarbība ar pievienoto vērtību.
Roberts Pilsētnieks  07.07.2017
Instruktors ar humora izjūtu, paskaidro, ja kaut ko dara nepareizi un ļoti pretimnākošs. Gan autoskolas, gan CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi bez nevienas kļūdas. Tiešām ļoti labs instruktors, iesaku visiem.
Santa  17.07.2016
Instruktors, kas, nevis motivēs Jūs diemžēl, bet gan tieši pretēji - var pateikt kādu ne pārāk jauku vārdu. Pirmās desmit minūtes praktiski katru reizi notika , braucot pa apli,kas, manuprāt, ir lieki. (laika tērēšana). Figūras tiek apmācītas sasteigti, īsti nevar uztvert, kā arī tas pats, nevis motivēšana, bet jocīga attieksme. Diemžēl neiesaku! Aizgāju pie cita instruktora un izrādījas, ka nekas tik traks nav, iemācīja tiešām lietas, kas noderēs un noder un, nu jau esmu ar vadītāja apliecību.
Kristīne  30.07.2015
Ļoti labs instruktors, kas man palīdzēja iegūt autovadītāja apliecību ar pirmo mēģinājumu.
Līga  15.06.2015
Ļoti nervozs instruktors un arī man vilka garumā ar parakstīšanu. Neapmierināja nodarbību plānojums - vairāk braucām pa šoseju, nekā sarežģītās eksāmenu vietas. Figūru apmācība bija sasteigta un tās mācījos ar citu instruktoru.
Inga  26.08.2014
Vienkarsi forss civeks! Gan ka instruktors, gan ka pasniedzejs - superigs! Ar humora izjutu apveltits cilveks! Visus testus un eksamenus nokartoju ar pirmo reizi- vaditaja apliecibu ieguvu nepilnu 3 men.laika!
Linda  13.05.2014
Vislabakais instruktors!!! CSDD brauksanas eksamenu noliku ar pirmo reizi :)
Vita  19.03.2014
Super super !
Linda  02.08.2013
Vislabākais instruktors! Noliku autoskolas un CSDD exāmenus ar pirmo reizi:)
Enriko  25.06.2013
Perfekti. Ieguvu tiesibas ar pirmo reizi, nekadu problemu. Paldies!
Diāna  11.02.2013
Ļoti labs instruktors, visu cieņu :) noliku ar pirmo! :)
Kristīne  06.02.2013
Ļoti, ļoti labs pasniedzējs, labi iemāca teoriju! Arī es noliku skolas un CSDD teoriju ar pirmo! Arī no manis PALDIES!
Alise  15.01.2013
Ļoti labs pasniedzējs! CSDD noliku ar pirmo reizi! Ar humora izjūtu! Visiem iesku! Liels paldies Agrim!
Mārtiņš  31.12.2012
Labs instruktors, ar humora izjūtu.
Līga  19.12.2012
Labs instuktors, bet velk garumā parakstīšanu.
Linda  26.11.2012
Iesaku visiem, ļoti labs instruktors.
Reinis  14.11.2012
Super pasniedzējs un instruktors!!
inga  22.11.2014
Ļoti nervozs un dusmīgs!!!
Andris Skrīvelis    Toyota Auris  2011
B
  5
Instruktors: Andris Skrīvelis 
Auto: Toyota Auris  2011 
Auto VNZ: MK8257 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Janis Kreicbergs  16.10.2020
Lielisks un punktuāls instruktors - labi izskaidros un iemācīs ne tikai pašu braukšanu, bet arī izprast un paredzēt kustības plūsmu. Turklāt lieki nevilks laiku nodarbībās un nemarinēs uz skolas un CSDD eksāmeniem, kā diemžēl mēdz darīt daļa instruktoru, gan pēc nostāstiem, gan personīgās pieredzes citā autoskolā.
Ilze Volonte  06.09.2020
Ļoti patika braukt ar šo instruktoru. Lai arī cik daudzas stulbas kļūdas sanāca pieļaut, katru reizi instruktors visu mierīgi un skaidri izskaidroja un lika justies drošāk. Pirms eksāmena kārtīgi visam sagatavoja un iedrošināja, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Iesaku!
Elza  27.11.2015
Loti patika sis instruktors, uz brauksanam gaju ar lielu prieku. Loti saprotoss. Neko sliktu nevaru pateikt. Noliku bez problemam ar pirmo reizi.
Egija  23.07.2015
Ļoti patika mācīties pie šī instruktora. Atbildēja uz visiem maniem jautājumiem,pacietīgs,visu labi izskaidroja,iedrošināja. Noliku ar pirmo reizi. :)
EIŽENS ZUNDE  21.02.2015
NU ĻOTI NOSVĒRTS UN MIERĪGS INSTRUKTORS .APMĀCIJA ĶTR VĒSTNIECIBAS DARBINIEKUS AUTOVADIŠANAS MĀKSLĀ.KĀ SAVĒJOS,
Ainārs Zanders    Audi A3  2010
B
  4
Instruktors: Ainārs Zanders 
Auto: Audi A3  2010 
Auto VNZ: SA19 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Edgars Sķudītis  09.02.2018
Ļoti labs un pieredzējis instruktors ar lielisku humora izjūtu! Iemāca braukt kartīgi nevis tikai priekš CSDD eksāmena. Izmantoju viņa padomus ik dienu uz ceļa. Iesaku visiem!
Karlis  19.03.2015
pieredzejis instruktors. brauksanu csdd noliku ar pirmo.
Es  23.01.2015
Piekrītu iepriekšējam komentāram!
Sanita  03.01.2015
Man ne pārāk patika, vairāk grib nopelnīt un vilkt ilgāk, nevis radīt braucēja izaugsmi.
Andris Kārkliņš    Audi A3  2002
B
  3
Instruktors: Andris Kārkliņš 
Auto: Audi A3  2002 
Auto VNZ: KB5633 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Edijs Priedītis  24.03.2019
Ļoti labs un pieredzējis instruktors! No viņa var daudz mācīties. Iesaku pilnīgi visiem. Instruktors, kas Tev palīdzēs, uzmundrinās un paskaidros, ja kaut ko nesaproti. Ja visu būsi apguvis uz CSDD tiksi bez problēmām. Paldies Jums!
Anete  04.03.2014
Instruktors ko iesaku visiem. Pacietīgs un lielisks skolotājs.
Valters  05.03.2013
Īsts sava amata profesionālis. Paldies ka iemācījāt droši justies uz ceļa
Ervīns Zanders    BMW X1  2012
B
  5
Instruktors: Ervīns Zanders 
Auto: BMW X1  2012 
Auto VNZ: UT19 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Linda  29.08.2016
Superīgs cilvēks. Atsaucīgs un ar labu humora izjūtu. Vienmēr gatavs atbildēt uz jautājumiem. Pat pēdējā brīdī pirms CSDD eksāmena, pa telefonu. Nokārtoju CSDD eksāmenu ar pirmo reizi, lai gan sāku mācīties no pašas 0 Liels paldies Jums, Ervīn! :))
Liene  24.03.2016
Noteikti iesaku! Sāku apmācības no 0, jo nebiju nekad braukusi, bet noliku eksāmenu ar pirmo reizi un jūtos ļoti droši uz ceļiem. Instruktors ļoti mierīgs un saprotošs, ļoti vienkārši un labi izskaidro, kas jādara. Ja kādu krustojumu nesapratu, tad braucām pat 3 reizes, kamēr skaidri zināju kā pareizi šis krustojums jāizbrauc.
Vjenna  01.06.2015
Lielum lielais paldies Ervīnam! Foršākais, pacietīgākais, iedvesmojošākais, jautrākais instruktors, kādu vien varu iedomāties! Var gan par dzīvi papļāpāt, gan par mašīnām, un, kas pats galvenais, iemācīties mierīgi reaģēt dažādās situācijās. Ļoti patika, ka viņš ļāva kļūdīties (protams, tik, cik CSN atļauj) un braukt tālāk, pēc tam paskaidrojot un liekot vēlreiz to pašu maršrutu izbraukt, nevis pamācīja un "raustīja". Gandrīz vai žēl, ka jau tiesības noliku, - pietrūks nodarbību pie viņa :) Vēlr
Annija  04.02.2015
Milzīgs Paldies, Ervīnam! :) Pateicoties viņa prasmei iemācīt, pacietībai un lieliskajam humoram, tiesības man ir kabatā. Sāku no nulles, bailīga, taču tagad pie stūres jūtos ērti un pārliecinosi. Iesaku visiem, kuri grib iemācīties braukt, ne tikai eksāmenam, bet visai dzīvei!!! :))
Margarita  27.11.2014
Iesaku! CSDD eksāmens nolikts ar 1. reizi!
Aivars Skrastiņš    VW Golf  2013
B
  1
Instruktors: Aivars Skrastiņš 
Auto: VW Golf  2013 
Auto VNZ: FZ-3233 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Linda Vārava-Ārena  30.10.2020
Liels paldies par pacietību mani apmācot vadīt auto. Instruktors vienkārši lielisks, nevienu reizi netika uzbļauts,ļoti pacietīgs. Katra pieļautā kļūda tiek kārtīgi izskaidrota. Braukšana pie instruktora nav garlaicīga, bet ir interesanta. Profesionālis savā vietā.
Ansis Slava    Toyota Avensis  2016
B
  1
Instruktors: Ansis Slava 
Auto: Toyota Avensis  2016 
Auto VNZ: MM2397 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Raitis Siliņš  01.08.2020
Ansis ir lielisks, pretimnākošs, un komunikabls instruktors. Prot atpazīt visas braukšanā pieļautās kļūdas un izskaidro tās tik sapriotami, ka nenerodas papildus jautājumi. Ļoti labi sagatavo braukšanas eksāmenam (noārtoju ar pirmo reizi). Ansis iedrošina jautāt jautājumus un spēj labi atrast, paskaidrot un labot mācekņa vājās vietas, izskaidrojot jēgu to labošanai.
Aivars Apšenieks    Audi A3  2013
B
  1
Instruktors: Aivars Apšenieks 
Auto: Audi A3  2013 
Auto VNZ: KO-4137 
Kategorijas: B Atsauksmes  

...  11.03.2016
Labs instruktors,patīkami macīties bija pie viņa,ļoti pacietīgs,ar humoru un netlaidīgs,paldies par visu,noteikti iesaku Aivaru.
Arvīds Jeršovs    Ford Focus  2006
B
  1
Instruktors: Arvīds Jeršovs 
Auto: Ford Focus  2006 
Auto VNZ: HB-1846 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Kate  17.05.2016
Ļoti precīzi iemācīs braukt ar mašīnu. Lielu uzmanību pievērš sīkumiem. Labi sagatavo eksāmenam, rada lielu pārliecību. Ja kaut kas netiks saprasts, uzreiz izskaidros kļūdu vai jautājumu. Ir ieinteresēts, lai braukšanas eksāmens tiktu nolikts ātri. IESAKU!
Jurijs Mitroščenko    VW Golf 7  2016
B
  3
Instruktors: Jurijs Mitroščenko 
Auto: VW Golf 7  2016 
Auto VNZ: DR19 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Kristiana  17.05.2016
Ar šo instruktoru vienmēr būs par, ko parunāt. Izskaidro visu līdz brīdim, kad sapratu. Tiesības dabūju pēc 24 reizes. Figūras izskaidro ļoti labi. Diemžēl daudz runā pa telefonu.
Oskars  28.02.2016
Normals instruktors ,Vienmēr smaidīgs, priecīgs un pozitīvs cilvēks.Ne reizi nenožēloju, ka braucu ar šo instruktoru!
Agita  07.02.2016
Neiesaku nevienam pie šī cilvēka mācīties braukt. Vēlas tikai jūsu naudu, nevis jums iemācīt braukt un sagatavot eksāmenam.
Verners Prancāns    VW Golf 7  2014
B
  42
Instruktors: Verners Prancāns 
Auto: VW Golf 7  2014 
Auto VNZ: LO-129 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Rolands Jierkis  20.08.2021
Vēlies iemācīties pareizi braukt, noteikti iesaku izvēlēties Verneru! Profesionāls instruktors ar patīkamu personību. Prot iemācīt izbraukt sarežģītākos Rīgas krustojumus un justies droši pie stūres! Pacietīgs, visu laiku labo un paskaidro katru kļūdu arī ar zīmējumiem.
Edvards Krūziņš  19.10.2020
Smaidīgs, pozitīvs un mierīgs instruktos, ar kuru braukšanas vienmēr bija patīkamas. Atrod ideālo balansu starp mācīšanu un jokiem, kas braukšanas laikā ļoti uzlabo garastāvokli. Vienmēr visu ļoti labi paskaidro, izvērtē biežāk pieļautās kļūdas un pie tām arī piestrādā. Ļoti iesaku citiem, bija tiešām milzīgs prieks sastrādāties.
Keila Veismane  01.08.2020
Lielisks, saprotošs instruktors! Ņems vērā Tavu sagatavotības līmeni uz ceļa un atbilstoši tam arī sāks tevi apmācīt, braukšanās izbrauksiet visus vissarežģītākos csdd maršrutus, kā arī izrunās kļūdas tā, lai tās izprastu! Ļoti brīva, nepiespiesta gaisotne, jautā, ja nesaproti, noteikti saņemsi atbildi! Pateicoties viņam, eksāmenu noliku ar pirmo reizi!
Matiss Baikovs  07.07.2020
Ļoti labs instruktor! Braukšānas nebija garlaicīgas, vienmēr atrada par ko parunāt. Visas neskaidrās lietas/vietas izskaidroja. Iemāca braukt ne tikai priekš eksāmena, bet arī pastāsta knifiņus kas noder un ļauj justies drošam pēc tiesību iegūšanas. Uz CSDD eksāmenu sagatavoja ļoti labi un nu jau ar tiesībām uz ceļa jūtos droši un pārliecināts par savām spējām..
Mareks  10.06.2020
Fantastisks intruktors un pozitīvs cilvēks !!! Ļoti labs sarunas biedrs. Visu vienmēr paskaidroja ļoti mierīgi un konkrēti. Ikvienam, kas vēlas iemācīties braukt, noteikti iesaku Verneru kā savu instruktoru. Paldies ! :)
Autoskola Vanags  06.03.2020
Atbildot uz iepriekšējo komentāru .. Odrija pie Vernera Prancāna nav mācījusies. Tas ir kļūdaini pievienots komentārs.
Odrija  05.03.2020
Diemžēl, šī nebūs labā atsauksme. Pie Vernera nomācījos diez gan ilgu laiku, bet tai pat laikā zināšanu bija diez gan maz. Ilgi nevarēju saņemties nomainīt instruktoru, jo visu laiku nosodīju sevi un vienkārši domāju, ka esmu slikta braucēja, līdz brīdim, kad intereses pēc aizgāju izbraukt ar citu instruktoru, tad nāca patiešām liela apskaidrība par daudzām lietām. Es teiktu, ka man sadarbība ar šo instruktoru bija negatīva un nožēloju sākotnējo izvēli.
Anna Stāmure  31.01.2020
Ļoti labs instruktors! Sāku braukšanas no nulles, ilgi nevarēju izdomāt pie kāda instruktora iet, līdz paziņa ieteica Verneru! Nenožēloju šo lēmumu, jo Verners vienmēr izstāstija sīki un smalki visus sarežģītos krustojumus, ka man nebija skaidri. Ļoti patīkamas braukšanas bija! Paldies Verneram!
Arnold Graves  26.10.2019
Verners ir fantastisks instruktors! Sāku no nulles un noliku tiesības ar pirmo reizi! Lielisks sarunu biedrs! :) Pozitīvs, ar humoru un ļoti ieinteresēts, lai tu patiesi izprastu noteikumus un uzvedību uz ceļa. Izcili plānoja nodarbības balstoties uz pieredzes līmeni un manām vājajām vietām. Pacietīgs bez gala, nav ne reizi sabļāvis uz mani, ar visām ziepēm, ko taisīju, kamēr mācījos. Izstāstīja, analizēja un bieži pat zīmēja, kad nesapratu kādā trajektorijā jāizbrauc krustojums. Iesaku visiem!
Linda Tunte  29.09.2019
Iedomājieties pašu čukčīgāko topošo šoferi pasaulē! Tāda biju es. Tāpēc ilgi lasīju instruktoru atsauksmes, izvēlējos šķietami labāko - Verneru. Tagad zinu, ka atsauksmes nemeloja! Viņa pacietība ir apbrīnojama. Pamazām, palēnām, ar jokiem, neatlaidību, reizēm atkārtojot tūkstoškārt vienu un to pašu, grūtos ceļus un krustojumus braucot atkal un atkal... Lielisks sarunbiedrs un pacietīgs instruktors. Nu man tiesības ir rokā. Tā ir KOLOSĀLA sajūta! Paldies par to Verneram.
Jorens  20.09.2019
Ļoti mierīgs, pozitīvs instruktors! Uz katru nodarbību gāju ar prieku!Vienmēr kopīgi izrunājām kļūdas! Nekad nepaceļ balsi, lai kādas kļūdas arī nebūtu es pieļāvis! Neviens braukšanas eksāmens nesagādāja problēmas un tas pateicoties Verneram!Iesaku šo instruktoru visiem nākotnes šoferīšiem!
Nelda Balode  16.06.2019
Ne reizi nenožēloju, ka Verneru izvēlējos kā savu instruktoru! Ja kaut kas netika saprasts, vienmēr vairākas reizes izskaidroja un pat parādīja kā tas jādara. Apbrīnojami mierīgs un pacietīgs instruktors! Uz braukšanas nodarbībām vienmēr gāju ar prieku. Un viņš vienmēr lika ticēt, ka viss izdosies.
Anete Berzina  13.06.2019
Fantastisks instruktors, kas strādā no sirds. Kārtīgi iemāca braukšanas tehnisko pusi, kā arī pieklājību un toleranci uz ceļa. Nekad nepaceļ balsi, lai kādas kļūdas arī nebūtu. Ļoti labs sarunu biedrs, pozitīvs cilvēks. Uz braukšanām vienmēr gāju ar prieku. Palīdzēja kārtīgi sagatavoties eksāmenam, kuru noliku ar pirmo reizi. Super!!!
Eduards Krastiņš  03.06.2019
Ļoti patika mācīties pie Vernera! Lieliski sagatavoja eksāmenam! Patika arī tas, ka nebija tikai plika, bezpersoniska apmācība - bija interesanti parunāt gan par braukšanu saistītām lietām, gan ārpus tām. Mašīnā vienmēr pozitīva gaisotne.
Artūrs Zariņš  08.05.2019
Lielisks instruktors. Prieks bija sadarboties un gan uz, gan no braukšanām devos ar prieku.
Vsevolods Gudovannijs  02.05.2019
Instruktors kas ne tikai iemāca labi un raiti braukt intensīvā plūsma, bet arī pastāsta kā padarīt savu braukšanu drošāku sev pašam un citiem satiksmes dalībniekiem. Ļoti labs sarunu biedrs un pozitīvs cilvēks, vienmēr ir mierīgs un saprotošs. Mācību laikā tika izbraukti visdažādākie maršruti, kas ļāva kārtīgi sagatavoties eksāmenam gan fiziski, gan arī morāli. Pateicoties Verneram braukšanas eksāmens CSDD nesagādāja nekādas problēmas un tika nokārtots ar pirmo piegājienu.
Daniela Lipcika  10.04.2019
Ļoti labs instruktors un pozitīvs cilvēks, visiem iesaku. Pacietīgs, mierīgi izstāsta kļūdas, komunikabls, saprotošs. Pateicoties Verneram noliku autoskolas un CSDD eksāmenus ar pirmo reizi, kā arī (ļoti svarīgi) pēc tiesību iegūšanas droši jūtos uz ceļa. Varu teikt tikai to labāko un milzīgs paldies instruktoram :)
Kristine Ose  08.01.2019
Esmu bezgala pateicīga Verneram par šo iespēju apgūt autovadīšanu. Otra tāda kā Vernera nav! Sen dzīvē nebiju satikusi tik fantastisku cilvēku kā viņš. Verners ir zinošs, saprotošs, un ļoti profesionāls instruktors. Apgūstot autovadīšanu pie Vernera vienmēr sagaidīja draudzīga, pozitīva attieksme, lieliska motivācija, viss vienmēr tika izstāstīts, parādīts, paskaidrots. Lieliskāku instruktoru un labāku sarunu biedru nevar vēlēties. Tiesības ir noliktas - milzīgs, milzīgs paldies Tev Verner!!
Elīna Martinsone  17.09.2018
Verners ir fantastisks cilvēks un lielisks instruktors. Man, sākot mācīties braukt, svarīgi bija, lai instruktors būtu mierīgs un pacietīgs. Verners tāds bija. Viņš spēj ieviest mieru stresainās situācijās un liek justies brīvi. Tika vairakkārt izbraukti eksāmena maršruti un neskaidrās vietas pārrunātas. Tas ieviesa pārliecību, dodoties uz eksāmenu un braucot pie stūres arī tagad. Uz braukšanām vienmēr gāju ar prieku. Tiešām iesaku mācīties tieši pie viņa.
Lelde Kusina  14.03.2018
Labāku instruktoru nevar vēlēties, vienmēr pozitīvs, mierīgs un pacietīgs, kā arī lielisks sarunu biedrs. Iemācīja braukt no nulles un pārvarēt lielo satraukumu sākumā. Vienmēr ar prieku gāju uz braukšanām un pozitīvs noskaņojums garantēts. Izbraucām visus eksāmena maršrutus, kā arī lieliski paskaidroja situācijas uz ceļa. Tiesības kabatā un liels, liels paldies Verneram, noteikti iesaku! :)
Kristīne Saliņa  14.02.2018
Mierīgs, pacietīgs un pozitīvs – izvēloties instruktoru, tās bija galvenās īpašības, uz ko cerēju, jo autovadīšanu mācījos no nulles. Vernera gadījumā tas viss bija par 100% un varbūt dažreiz pat nedaudz vairāk, kas pilnīgi noteikti ļāva sagatavoties ne tikai eksāmenam, jo praktiski viss eksāmena maršruts bija pat vairākkārt izbraukts, bet arī braukšanai ikdienas satiksmē, ņemot vērā visus (ne)iespējamos riskus un situācijas. Paldies! :)
Agnese Paulina  27.12.2017
Verneram piemīt fantastiska spēja iedvest adekvātu ticību studenta spēkiem par prasmēm uz ceļa un iedrošināt, jo braukšanas sākums no nulles ir bailīgs, vienmēr. Neizprotamās norises uz ceļa vienmēr tiek izanalizētas un attiecīgie posmi izbraukti vairākkārt, lai students patiešām izprastu situāciju, nevis atcerētos no galvas. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Nebaidos teikt, ka satikšanās ar Verneru bija liktenīga, jo instruktoros pirms viņa nācās vilties. Paldies Verneram!!!
kitija Gūtšmite  16.11.2017
Nekur pasaulē LABĀKU instruktoru par Verneru neatrast!!! Ļoti pozitīvs un atsaucīgs. Pašam ļauj izprast pieļautās kļūdas un izskaidro visneizprotamākās situācijas nepaceļot balsi. Uz braukšanas apmācību gāju ar prieku,kā rezultātā eksāmenam tiku sagatavota uz visiem 100% un uz ceļa tagad jūtos droši .Kā arī ļoti labs sarunu biedrs!!!! LIELS,LIELS PALDIES VERNER:):):)
Lelde Grigule  30.10.2017
Verners tik tiešām ir brīnišķīgs instruktors un varu vienīgi pievienoties jau daudzajām pozitīvajām atsauksmēm. Atceros cik ļoti liela satraukuma pilna sēdos pie stūres pirmajā braukšanas reizē, jo automašīnas vadīšana tobrīd likās pilnīgs kosmoss, taču Verners izrādījās ne vien pacietīgs un super-atsaucīgs skolotājs, bet arī profesionāls nervu nomierinātājs, kurš vienmēr saglabā mieru un pozitīvu garu - turklāt spēj to iemācīt arī citiem. Instruktors pa pirmo un CSDD eksāmens arī :) Paldies!
Santa Butane  06.10.2017
Iespējams, mierīgākais instruktors pasaulē!! Apbrīnojama pacietība, tolerance pret tiesības–iegūt-gribētājiem. Ļoti patika braukšanas stundas – vienmēr visu izskaidroja, atkārtoja vairākas reizes, ja tas bija nepieciešams man, lai apgūtu situācijas. Vienmēr visu pamatoja, kādēļ jādara tā un ne citādāk. Nepiespiesta gaisotne, saturiskas sarunas, lielisks humors un ideāls auto. Tiesības ar pirmo. Paldies, Verner!
Sintija Rozentāle  10.08.2017
Ļotiii superīgs instruktors! Tiešām bija prieks katru reizi iet uz braukšanām! Vienmēr varēja forši papļāpāt! Aizgāju pie šī instruktora ar nulles zināšanām braukšanā un patiešām skaidri un saprotoši visu man iemācīja un paskidroja! Vienmēr bija patīkama un pozitīva gaisotne !Tiešām iesaku šo instruktoru!!! :)))
Linda Kārkliņa  05.08.2017
Ļoti iesaku šo instruktoru visiem! Visu izcili paskaidro, nekad nepaceļ balsi, kā arī ir lielisks sarunu biedrs! Lika pašai saprast savas kļūdas, bet pēc tam paskaidroja kā visu darīt labāk. CSDD braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi, jo biju sagatavota ļoti labi! Izvēlieties šo instruktoru, nenožēlosiet! Liels paldies instruktoram! :)))
Mārtiņš Uzuliņš  20.06.2017
Verners ir labākais instruktors kādu varētu iedomāties! Iemācīja braukt no pilnīgas nulles, paspējām izbraukāt visus csdd maršrutus un pat vēl, līdz ar to arī eksāmenam biju sagatavots labi. Nevienu reizi nepacēla balsi, visu paskaidroja mierīgi un saprotami un palīdzēja arī tas, ka bija izcils sarunu biedrs ar ko varēja runāt par gandrīz vai jebko! Noteikti iesaku kā instruktoru, nenožēlosiet. ;^)
Elena Melnikova  18.06.2017
Verners ir izcils, zinošs, pozitīvs un atsaucīgs instruktors, kā arī lielisks sarunu biedrs. Uz braukšanas apmācībām vienmēr gāju ar prieku. Liels paldies viņam par pacietību, motivāciju un visu iemācīto!! Patika viņa pieeja tajos brīžos, kad kaut kur pieļāvu kļūdu, viņš deva iespēju pašai izanalizēt situāciju un tad pats sīki izstāsta, kā pareizāk un kāpēc. Ļoti iesaku nākt mācīties pie Vernera! :)
Inese Dausa  12.05.2017
Fantastisks profesionālis. Iemācīs savaldīt pedāļus, pārslēgus un citu aprīkojumu pat absolūtiem nemākuļiem, turklāt vienmēr nosvērts un pretimnākošs. Ne tikai izbraucām "eksāmenu maršrutus", bet arī iemācījos droši un pārliecinoši iekļauties satiksmē. Kopumā ļoti patīkama, profesionāla un veiksmīga sadarbība labā atmosfērā.
Lauma Stankeviča  14.01.2017
Labāku braukšanas instruktoru par Verneru grūti iedomāties! Man iemācīja braukt no nulles. Visas kļūdas izskaidros mierīgi un nepaceļot balsi. Ja kaut kas nebūs skaidrs, skaidros vairākas reizes līdz visu sapratīs! Ne tikai viņš ir labs instruktors, bet arī lielisks sarunu biedrs :)
Laura  12.10.2016
Pozitīvs un labs instruktors! Visu ļoti ātri un labi māk izstāstīt,iemācīt,parādīt. Ļori mierīgs un nosvērts,nekad nebļaus un nepacels balsi uz citiem. Iemācīs braukt jebkuram,un pats galvenais-neļaus nekad nevienam padoties. Paldies par visām mācību stundām un jūsu pacietību.Tiesības kabatā. Iesaku!!!
Dāvis  16.05.2016
Ļoti labs instruktors! Visu mierīgi paskaidro, nepaceļ balsi. Ļoti labs sarunu biedrs, nav tēmu par kurām nevarētu runāt. Pateicoties viņam braucu daudz drošāk, kā arī nokārtoju exāmenu ar pirmo reizi. Visiem iesaku, nenožēlosiet!
Elīna  24.04.2016
Nevis instruktors, bet gan zelta gabals! Izcils vadīšanas pasniedzējs un super duper sarunu biedrs. Ar prieku gāju uz braukšanām un noliku vadīšanas eksāmenu ar pirmo reizi :)))))))))) P.S. klāt braukšanām nāk komplektā Vernera humora izjūta un perfekta mašīna. :D :))
Tatjana  15.04.2016
Ļoti labs instruktors!Visu mierīgi paskaidro,izstāsta!Palīdz izprast situācijas uz ceļa. Pateicoties Verneram iemācījos pareizi braukt,jo sāku no nulles,nemācēju vispār braukt ar mašīnu,bet viņš ir ļoti pacietīgs, mierīgs, saprotošs instruktors! Un, nu paldies Verneram tiesības kabatā :) Noteikti iesaku!
Līva  14.04.2016
Nosvērts, saprotošs instruktors, ļoti labi visu paskaidro un izstāsta. Labs sarunu biedrs! Noliku eksāmenu ar pirmo reizi! Liels paldies!
Kristiāna  13.02.2016
Patiess prieks bija mācīties braukt tieši pie šī skolotāja. Cilvēks, kurš patiešām ir savā vietā- pacietība, spēja iemācīt, kā arī lielisks cilvēks, sarunbiedrs.
Betija  19.01.2016
Es nebūtu iemācījusies braukt un man nepatiktu mašīnas, ja ne Verners! To paveicu 2,5 mēnešos no nulles. Lieliska humora izjūta un Verners ir savā vietā- gan runājot, gan sēžot! Topošie šoferīši, lieliskāku biedru un skolotāju neatrast! IESAKU VISIEM!
MADARA  09.12.2015
Loti labs instruktors - +++ mierigs norsverts ar humoru.
Linda  24.11.2015
Ļoti foršs un profesionāls instruktors. Mazāk nekā 3 mēnešu laikā viņš iemācīja blondīnei braukt (no nulles) un nokārtot eksāmenu ar pirmo reizi! Vienmēr uz braukšanas nodarbībām gāju ar prieku, bet uz mājām braucu ar pozitīvām emocijām. Paldies par visu, Verner! Lai veicas arī turpmāk :)
Agnese  25.08.2015
Ļoti patika braukt pie Vernera! Paldies viņam! Īsā laikā mani samācīja un tiku pie tiesībām..Mierīgs, visu sīki, smalki un saprotoši izskaidroja..
Zane  13.08.2015
Ļoti labs instruktors, kā arī patīkams sarunu biedrs. Visu ļoti mierīgi un skaidri paskaidro un iemāca. Neko sliktu nevaru pateik! Paldies!
Andis Krauja    VW Golf  2013
B
  19
Instruktors: Andis Krauja 
Auto: VW Golf  2013 
Auto VNZ: KJ5291 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Helga Jansone  17.11.2020
Instruktors ar lielo "I" - cilvēks, kurš prot radīt drošu un atbrīvotu atmosfēru ikvienam jaunajam braucējam. Neatceros nevienu reizi, kad Andis kādā nodarbībā būtu pacēlis balsi, viņš māk izcilā manierē pakaidrot to, kas nav skaidrs, katru reizi uz un no braukšanām vari doties ar smaidu. Pateicoties Andim esmu iemācījusies justies uz ceļa droši un pārliecināti par sevi. Draudzenei ieteicu viņu, kā instruktoru, un arī viņa ir sajūsmā! Paldies! :)
Linda Kovalevska  27.06.2019
Ļoti veiksmīga sadarbība piecu mēnešu garumā, ņemot vērā, ka papildus iespēju braukt nebija. Nodarbības notika regulāri. Katru nākamo nodarbību grūtības pakāpe auga - dinamisks mācību process. Pēc katras izpildītā manevra tūlītēja atgriezeniskā saite savas darbības analīzei. Ja ir bailes, tad katra nodarbība pagāja ļoti mierīgā un jautrā atmosfērā bez lieka stresa ( tikai, kad pirmo reizi jābrauc 90 km/h ). Iesaku Andi kā lielisku un kompetentu instruktoru!
Zane Poga  11.05.2019
Ne mirkli nenožēloju, izvēloties Andi kā savu instruktoru! Tā teikt "čujs" bija pareizais! Vēl šodien atceros cik satraukusies biju ejot uz pirmo nodarbību, bet līdzko iekāpu mašīnā un pretī sēdēja smaidošais Andis, iestājās pilnīgs miers! Lielisks humors, mūzikas izvēle, ļoti patika , ka uzreiz skaidro, ko vajag labāk un ,galvenais, kāpēc vajag labāk! Noliku CSDD eksāmenu bez problēmām un vēl saņēmu atzinīgus vārdus! Paldies Andim lielum lielais! Ticiet man- šis ir īstais instruktors!
Sarmīte Poga  11.05.2019
Kur lai nu sāk. Superīgs instruktors! Izaudzināja kārtīgi un atradināja no neskatīšanās spoguļos. Tiešām ar lielāko prieku gāju uz braukšanām. Mana māsa sāk pirmā braukt un pilnībā mani piespieda izvēlēties Andi, paldies dievam , ka viņu paklausīju. CSDD eksāmenu es noliku ar pirmo reizi, nešauboties tas bija pateicoties Andim. Mīļš paldies!
Elīza Meistere  10.03.2018
Superīgs instruktors. Atceros,ka sākumā biju ļoti uztraukusies, jo iepriekš nebiju ne reizi braukusi ar mašīnu, taču pārsteidza tas,cik ātri un viegli instruktora miers un sapratne palīdzēja ar to tikt galā. Jau pirmajā reizē piesēdināja pie stūres un mācīja braukt, nebija nekāda kavēšanās vai kārtējā garā teorijas stunda, viss ļoti vienkārši- brauc un viss sanāks! Tiešām mierīgs,pretimnākošs un visu bija iespējams sarunāt.Tiesības noliku ar pirmo reizi, saņemot pat komplimentu no eksaminatora.
Demi  06.11.2017
Instruktors Andis Krauja - pirmkārt brīnišķīgs cilvēks ar labu humora izjūtu, saprotošs, atsaucīgs, pacietīgs, tads kuram var uzticeties! Ar vinu bija viegli mācīties ,jo sākt braukt tas ir tiešām pārbaudījums , kuram es tiku daudz vieglāk pāri, pateicoties viņam! Andis māk labi paskaidrot un iedrosinat, es priecājos ka izvēlējos vinu un pateicos par šo veiksmīgo sadarbību! Man ir tiesības, kuras nokārtoju viena mēneša laikā, urra! Paldies Tev Andi!
Inga Novorucka  06.07.2017
Piekritīšu visam iepriekš teiktajam- viennozīmīgi labs instruktors, mierīgs, pacietīgs, ar humora izjūtu. Visu izkskaidro tā, ka viss ir skaidrs. Ja tomēr kaut kas nav saprotams, nav bail pārjautāt. Uzskatu, ka šīs ir tieši tās īpašības, kurām jāpiemīt izcilam instruktoram. Droši varu apgalvot, ka ir labākais no visiem instruktoriem, ar kuriem esmu braukusi. Noteikti iesaku :)
kate kamsa  30.06.2017
Super instruktors, uz braukšanām gāju ar prieku, ļoti labi visu iemācija un paskaidroja tik reizes cik vajadzēja lai saprastu, nekad nepaceļot balsi. Motivēja un vienmēr pamācija kā nomierināt sevi stresa situācijā. Ļoti iesaku šo instruktoru! :)
Kevins Kalans  02.04.2017
Ideāls instruktors! Paskaidros visu soli pa solim. Ja arī nesapratīsi mācīto atkārtoti, Andis atradīs veidu kā tev to iemācīt! Ļoti patīkamas braukšanas stundas, nekad nepacēla balsi, tieši nomierināja tad, kad kaut kas nesanāca. Pie reizes arī iemācija, kā nomierināt sevi stresa situācijās. Andis iemācija ne tikai eksāmena maršrutus no galvas, bet arī tiešam izprast ceļa satiksmes noteikums. Tagad braucot ar mašīnu jūtos ļoti droši!
Lolita Jansone  11.01.2017
Ļoti labs instr.-manuprāt ideāls,ikvienam iesaku!Nekad neļaus padoties,nepacels balsi.Ja kaut ko nesapratīsi,atradīs pieeju paskaidrot tā lai tieši tu saproti.Ar blakus lietām nenodarbojas,jutos ērti viņa sabiedrībā,uz braukšanām gāju ar lielu prieku.Pamana visu,vai skaties zīmes utt. .Visa uzmanība bija uz manu braukšanu.Sirsnīgs,var parunāt arī par dzīvi,Iemācīs šo to kas noderēs pēc tiesību iegūšanu.Pirms tam bija cits instr. nebrīdi nenozēloju ka nomainiju.Paldies Andi! Tiešām paldies! ;)
Ronalds  29.09.2016
Andis ir lielisks instruktors, vienmer nosverts un mierigs, nekad nedusmojas... ta teikt ar dzelzs nerviem :) Viegli komunicejams un vienmer laba garastavokli, prot brauksanas nodarbibu parvers interesanta procesa. Uz nodarbibam gaju ar lielu prieku un visiem iesaku Andi. ;)
Kirstaps  24.09.2016
Ļoti labs instruktors vinmēr nosvērts un mierīgs uz katru braukšanu gāju ar smaidū sejā braukšanas nekad nebija garlaicīgas, pateicotes šim instruktoram noliku csdd braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi. Iemācija visu kas ir um būs mepieciešams uz ceļiem. Visiem iesaku šo instruktoru
Vita  17.09.2016
Tiešām labs instruktors,māk iemācīt,paskaidrot un likt saprast notiekošo uz ceļa. Var arī parunāties par dzīvi. Ja kaut ko nesapratu skaidroja kamēr sapratu. Uz braukšanām gāju ar prieku. Bija liels prieks mācīties braukt ar Andi!!:)
Laura  17.06.2016
Superīgs instruktors!!! Ļoti saprotošs. Andis kā cilvēks ir ļoti mierīgs, visu vienmēr paskaidro, ja nesaprot kursants, tad uzzīmē, lai kursants saprastu. Ne reizi neesmu dzirdējusi,ka paceļ balsi.Vienmēr ir par ko parunāt. :) Neko sliktu nevaru pateikt. super, super,super. !!!! :):):)
Aija  27.04.2016
Vairāk tādus instruktorus!!!! Andis kā instruktors ir ļoti saprotošs un iejūtīgs. Uz pirmo braukšanu gāju ar drebošu sirdi un lielām bailēm, jo iemaņas braukšanā nebija nekādas. Un viss velti, jo satraukumam nebija pamata, Andis kā cilvēks ir ļoti mierīgs un spēj iedrošināt un visu paskaidrot līdz ar to braucu ar prieku pat pa auto placi:-):-):-) Un vēl, kas ir ļoti pozitīvi, šis instruktors braukšanas nodarbībās ļoti labi sagatavo braukšanas eksāmenam tieši braucot norādot maršrutu- dodot koma
Maksims  19.04.2016
Neko sliktu es pateikt nevaru. Super instruktors! Ļoti mierīgs, pie pirmās vai pat pie simtās kļūdas nebļaustās, bet gan izskaidro vēlreiz kas un kā jādara, saprotošs, kā arī foršs sarunu biedrs(braukšanas nekad nebija garlaicīgas).:) Braukt iemācījos diezgan īsā laikā, un uz ceļa jūtos droši, par ko saku lielu paldies Andim! Visiem, kas nav vēļ atraduši instruktoru vai grib iepriekšējo nomainīt, tad viennozīmīgi iesaku Andi, nenožēlosiet.;)
Alberts  19.04.2016
Viennozimigi ļoti labs instruktors, mierīgā garā iemāca visu nepieciešamo, rada parliecību braukt, un nebaidīšanos sežot pie stures, kā arī labi paskaidro teorijas lietas praksē, un ka tās istenot.
Alise  22.02.2016
Super instruktors! Nomainīju divus citus instruktorus un biju laimīga, kad nonācu pie Anda. Ļoti zinošs, kārtīgs, mierīgs, visu izskaidro un labs sarunu biedrs. Velti laiku nevelk garumā un māca braukt veiksmīgi apvienojot pareizu braukšanu, nepieciešamo eksāmenā un reālo situāciju braucot pēc tiesību nolikšanas. Uz braukšanām braucu ar prieku. Uz eksāmenu gāju sagatavojusies un noliku bez problēmām.
IEVA  17.10.2015
Iesaku,ļoti labs un iecietīgs, visu paskaidros un ja nesaprot tad arī uzzīmēs ,balsi nekad nepaceļ, ļoti mierīgs ,pārzin ļoti labi satiksmes noteikumus,Diemžēl pārtraucu nodarbības jo mācos Anglijā ,bet kad būs brīvlaiks noteikti braukšu atpakaļ un turpināšu nodarbības.
Andrejs Kuzņecovs    VW Golf7  2014
B
  0
Instruktors: Andrejs Kuzņecovs 
Auto: VW Golf7  2014 
Auto VNZ: KH7669 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Valdis Silavnieks    VW Golf 7  2015
B
  0
Instruktors: Valdis Silavnieks 
Auto: VW Golf 7  2015 
Auto VNZ: KF5020 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Jānis Šinbergs    VW Golf 7  2013
B
  2
Instruktors: Jānis Šinbergs 
Auto: VW Golf 7  2013 
Auto VNZ: BU15 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Linda Marta  15.04.2020
Zinošs instruktors, ar ļoti labām prasmēm paskaidrot un iemācīt! Atsaucīgs un pretimnākošs, kas mācību procesu padara daudz vieglāku. Liels paldies par visu iemācīto! Noteikti iesaku visiem!!
Liga Eglite  09.05.2017
Ļoti labs instruktors. Visas kļūdas normāli paskaidro. Man svarīgi bija, lai arī nebļauj uz mani par pieļautajām kļūdām, jo manā gadījumā tas noteikti nepalīdzētu. Noteikti iesaku
Aigars Strazds    VW Golf 7  
B / BE
  0
Instruktors: Aigars Strazds 
Auto: VW Golf 7   
Auto VNZ: LC1695 
Kategorijas: B / BE Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Igors Stankevičs    VW Golf 7  2014
B
  1
Instruktors: Igors Stankevičs 
Auto: VW Golf 7  2014 
Auto VNZ: LI4235 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Maija Melle  03.01.2018
Ļoti kompetents un zinošs, pacietīgs, nosvērts un savaldīgs instruktors. Vienmēr pretimnākošs un atsaucīgs profesionālis savā jomā. Nevienu mirkli nenožēloju savu izvēli un noteikti iesaku citiem. Paldies Tev, Igor!
Gundars Podziņš    VW Golf  2014
B
  0
Instruktors: Gundars Podziņš 
Auto: VW Golf  2014 
Auto VNZ: JE620 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Santa Beitāne    Volvo S60  2005
B
  0
Instruktors: Santa Beitāne 
Auto: Volvo S60  2005 
Auto VNZ: KE3425 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Valērijs Radus    Citroen C4  2007
B
  0
Instruktors: Valērijs Radus 
Auto: Citroen C4  2007 
Auto VNZ: JG4478 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Edmunds Krasovskis    VW Golf automātiskā kārba  2013
B
  0
Instruktors: Edmunds Krasovskis 
Auto: VW Golf automātiskā kārba  2013 
Auto VNZ: NE4447 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Raitis Beikmanis    Toyota Verso  2014
B
  0
Instruktors: Raitis Beikmanis 
Auto: Toyota Verso  2014 
Auto VNZ: LG6485 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.
Modris Plinta    AUDI A3 Sportbag  2017
B
  0
Instruktors: Modris Plinta 
Auto: AUDI A3 Sportbag  2017 
Auto VNZ: GV519 
Kategorijas: B Atsauksmes  Par šo pasniedzēju nav nevienas atsauksmes.


Baldone 
 
Jānis Korps    VW Golf 7  2014
B
  12
Instruktors: Jānis Korps 
Auto: VW Golf 7  2014 
Auto VNZ: MA7933 
Kategorijas: B Atsauksmes  

Diana Ivanajeva  25.11.2020
Jānis ir fantastisks instruktors. Sāku mācīties pie viņa braukt no nulles un ar Jāņa palīdzību diezgan ātri visu apguvu. Arī mana mamma mācijās tieši pie viņa. Man ļoti svarīgi bija tas, ka instruktors nepacēla balsi un mierīgi, saprotami visu izskaidroja, pārliecinājās vai viss saprasts un, protams, atmosfēra braucot vienmēr bija patīkama un bija prieks ierasties uz braukšanu. Iesaku izvēlēties Jāni K. !
Daniela Dūmiņa  05.11.2020
Ļoti zinošs, atsaucīgs instruktors. Labu braukšanas pamatu licējs. Optimisms , miers , nepieciešamajos gadījumos arī stingrība , humors- viss harmonijā pieder instruktoram Jānim.
Jānis Ceimers  05.10.2020
Instruktors, kuram ir sava strādāšanas sistēma, stundu braukšanas vietas ir saplānotas, kur katru reizi notiks braukšana, skaidri izskaidro pieļautās kļūdas un ir ļoti pacietīgs, mierīgs, un sabiedrisks.
Mikus Straumens  26.02.2020
Iesaku mācīties braukt pie Jāņa - nesatricināms miers, optimisms un dzirkstoša humora izjūta. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo piegājienu.
sandis Ratnieks  17.12.2019
Ārkārtīgi milzīgs prieks mācīties pie Jāņa! Man bija ļoti svarīgi, lai instruktors nepaceltu balsi, un kā jau citi pieminēja, nekad neesmu saņēmis nevienu pārmetumu, katru kļūdu izskaidroja mierīgi un ar lielu smaidu uz sejas!!! Jānis pārliecināsies, ka jums pielec. Jāpiemin, ka katru reizi tiek braukts cits maršruts, jo ne visi tā dara! Jau no pirmās nodarbības izskaidro turpmāko mācību plānu un ko sagaidīt. Ļoti GODĪGS instruktors, kurš virvi nestiep garumā. Tiesības noliku ar pirmo reizi!
Inese Ivanova  05.01.2019
Ļoti labs instruktors, noteikti iesaku arī citiem! Visu mierīgi paskaidro un iemāca. Nodarbības nekad netika kavētas un laiks atvēlēts tikai macībām. Instruktors ar ilgu gadu pieredzi. Tiešām varu teikt tikai pašu labāko!!! Lai veicas ari turpmāk!
Diāna Granta  02.12.2018
Jānis ir lielisks instruktors un brīnišķīgs cilvēks! Mācījos no nulles un sākumā negāja viegli, bet ne reizi nedzirdēju nevienu sev adresētu pārmetumu. Jānim ir bezgalīga pacietība un nesatricināms miers - viņš nekad nepaceļ balsi (kas man bija ārkārtīgi svarīgi) un atkal un atkal mierīgi visu skaidro. Jānis ir arī ārkārtīgi interesants cilvēks un sarunu biedrs, un turklāt lieliski dzied! CSDD eksāmenu nokārtoju pārliecinoši un bez kļūdām, par ko paldies J.Korpam!
Artis Niedra  07.10.2015
Visiem iesaku šo instruktoru. jau mēnesi tiesības kabatā.Tikmēr mans čoms ar kuru uzsākām kursus vienlaicīgi vel aizvien cīnās pie cita instruktora. Jānis iemācīs pat cilvēku kuram nav lemts vadīt auto.
Edijs  15.06.2015
29os gados nebiju braucis ar masinu, saprasana bija 0 limeni. Iemacijos loti atri, jo Janis visu pareizi izstastija, iemacija un galvenais parliecinaja, ka iemacities var braukt jebkurs. Labakais instruktors viennozimigi. Iesaku.
Līga  31.03.2015
Ir jau pagajushi paris gadi, bet instruktoru kursh man palidzeja nolikt csdd eksamenu ar pirmo reizi. Visiem iesaku!!! :))
Roberts  11.12.2014
Ļoti labs instruktors, tiešām iesaku!! Visu labi izskaidro,iemāca un nav no tiem instruktoriem, kas kliegs virsū ja kaut ko nepareizu izdarīsiet. Nokārtoju eksāmenu ar pirmo. Paldies Jāni!
Armands  07.12.2014
" Darba uguntiņu " Jānim neatņemt ! Ko varu teikt - pozitīvi lādēts !!! Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies Jāni !!! !!! !!!


Ogre 
 
Ansis Slava    Toyota Avensis  2016
B
  2
Instruktors: Ansis Slava 
Auto: Toyota Avensis  2016 
Auto VNZ: MM2397 
Kategorijas: B Atsauksmes  

janis  04.09.2016
neiesaku
Inese  22.01.2016
Labdien! Kādos laikos ir pieejama braukšanas apmācība?